2011-06-14-17. ročník turnaje ve vybíjené

Název

Popis

V úterý 14. června 2011 naše škola uspořádala již 17. ročník turnaje smíšených družstev ve vybíjené. Turnaje se zúčastnila družstva z Kolína, Peček, Kouřimi, Kostelce, Býchor a domácí. Celý turnaj se odehrál na hříštích zapůjčených 1. základní školou, rozhodcování se ujali studenti gymnázia. Hrálo se systémem každý s každým. Boje to byly většinou velmi vyrovnané, často rozhodovaly o vítězi utkání 1 nebo 2 body. Nejlepším, a proto také nejspíš nejšťastnějším, týmem se po zásluze stal tým žáků z Kouřimi, který si odvezl za vítězství v turnaji netradiční keramické medaile vyrobené žáky naší školy, putovní pohár a další odměny. na druhém místě se umístili sportovci z Býchor a medaile a další ceny za 3. místo získali žáci z kolínské školy. Domácí po loňském prvenství letos obsadili místo čtvrté. Nejslušnějším týmem byli vyhlášení zástupci kostelecké školy. Počasí přálo, občerstvení díky hodným dárcům bylo také dost, sportovní výkony byly po zásluze odměněny a tak už se těšíme na další ročník tohoto tradičního turnaje zase za rok.